سکوت رو دوست دارم، چون بهم فرصت فکر کردن میده
بایگانی

" منتقل شده از مشق سکوت در بلاگفا "


من رها هستم دوستِ من، رها با افکار، احساسات، خواسته ها، آرزوها، گذشته، شرایط و هزار یک چیز متفاوت دیگه باتو. قرار نیست اونچه که من امروز انجام میدم، مورد قبول تو باشه. قرار نیست تو به جای من فکر کنی و تصمیم بگیری و حکم صادر کنی.

دلم ازت گرفته بانو، دلم ازت گرفته آقا. دلم از همه ی شماهایی که یه شب همینطور که توی خونتون با آرامش نشستید و در حالیکه چایتون رو مینوشید و با همسر، دوست، همکار و یا هرکس دیگه راجع به زندگی من حرف میزنید و من رو قضاوت میکنید گرفته.

روزهایی که رها، با همه وجودش، با همه ی انرژیش، داشت برای رها بودنش، برای رها بودنشون تلاش میکرد، تلاش میکرد و میشکست و باز از نو خودش رو میساخت هیچ کدوم از شما نبودید. ساعت هایی که رها  در ازای عشقی که با همه ی وجودش نثار میکرد فقط و فقط و فقط تنهایی نصیبش میشد و دروغ  بود و دروغ بود و دروغ هیچ کدوم از شما حضور نداشتید. ثانیه هایی که تنها فکر مشغولی و دل مشغولی رها ساختن بود و ساختن، و تنها نصیبش ویرانی بود هیچ کدوم از شما نبودید.

رهای امروز رو، شادیها، تلاشها، غصه ها، دلتنگیها، زخمها، اشک ها و هزار یک چیز کهنه ی دیروز ساختن. رهایی که یکی مثله همه ی شماست، با دل و همون فکر و همون احساس.

رهایی که  امروز اونقدر خودش، اشتباهاتش، تلاشهاش، افکار و احساساتش رو به چالش کشیده و اونقدر به اونچه که انجام داده فکر کرده و اونقدر برای انجام اونچه انجام میده دلیل داره که نگاه شما، و حکم صادر کردنتون براش کوچکترین اهمیتی نداره. مهم اینه که مدیون خودش نیست، و نخواهد بود. و خوشحاله که یاد گرفته ، یادش دادید که راجع به زندگیه هیچ کس قضاوت نکنه چرا که نمیتونه حتی یک روز خودش رو به جای کس دیگه ای قرار بده.

دلم ازت گرفته بانو، دلم ازت گرفته آقا...

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۰/۰۹/۲۹
رها

نظرات  (۰)

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی